Lista nauczycieli 2018/2019
Lp   Nauczyciel Przedmiot
1 Katarzyna Adamek Matematyka
2 Zuzanna Bednarska Język niemiecki
Chemia
3 Sandra Cios Język niemiecki
Wychowawcy w świetlicy
4 Zbigniew Cukier Język angielski
5 Jadwiga Cytera Chemia
6 Teresa Durkalec Religia
7 Lesław Dwornicki Wychowanie fizyczne
8 Arkadiusz Galdia Wychowanie fizyczne
9 Arkadiusz Gałeczka Informatyka
Technika
Wychowanie fizyczne
10 Magdalena Gałeczka Język polski
Język angielski
11 Marta Gawenda Pedagoga
Logopeda
12 Małgorzata Holcer Matematyka
13 Estera Jędrosek Nauczyciel współorganizujący nauczanie
14 Tamara Jończy-Zielińska Biologia
15 Ewa Kaczorowska Język angielski
16 Maria Karabulut Nauczyciel współorganizujący nauczanie
17 Ewa Kieś-Lesik Historia
Wiedza o społeczeństwie
18 Arnold Klita Religia
19 Alicja Kozubek – Bęś Wychowawca w świetlicy
20 Wiesława Kręć Religia
Wychowanie do życia w rodzinie
21 Beata Książek Edukacja wczesnoszkolna
22 Halina Lenk Geografia
Podstawy przedsiębiorczości
Edukacja ekologiczna
23 Oksana Leszczyńska Bibliotekarz
24 Bożena Machelska Pedagog
Doradztwo zawodowe
25 Irena Maciesowicz Edukacja wczesnoszkolna
26 Weronika Maśnica Język niemiecki
27 Agnieszka Michalczyk Język angielski
28 Dorota Michalicka Edukacja regionalna
Historia
Wiedza o społeczeństwie
29 Ewa Miecznikowska Dyrektor
Przyroda
30 Anna Mierzejewska Wychowawca w świetlicy
31 Janina Militowska Przyroda
Geografia
32 Marzenna Mruk-Otulak Edukacja wczesnoszkolna
34 Katarzyna Myszi Nauczyciel współorganizujący nauczanie 
35 Liliana Nazarko Edukacja wczesnoszkolna
36 Andrzej Niewiera Informatyka
37 Aleksandra Nowak Nauczyciel współorganizujący nauczanie
38 Koryna Obruśnik Religia
Wychowanie do życia w rodzinie
39 Karina Pacułt Wicedyrektor
Informatyka
40 Krystian Paletta Historia
Wiedza o społeczeństwie
41 Ewa Paniczyk-Litwinowicz Fizyka
42 Halina Pomiotło Gimnastyka korekcyjna
Wychowawca w świetlicy
43 Aleksandra Radecka Nauczyciel współorganizujący nauczanie
44 Joanna Reszka Język angielski
45 Sabina Ryś Język niemiecki
Muzyka
46 Agata Samek Muzyka
Bibliotekarz
47 Elwira Sekuła Fizyka
48 Sylwia Sochacka Wychowanie fizyczne
49 Paulina Solich Plastyka
50 Bożena Stogniew Edukacja wczesnoszkolna
51 Alicja Stoińska Język polski
52 Beata Sudenis Wychowanie fizyczne
53 Roman Szczasny Plastyka
54 Małgorzata Teodorowicz-Wycisk Język polski
55 Małgorzata Trofimczuk Wicedyrektor
Język angielski
56 Małgorzata Trojańska Matematyka
Informatyka
57 Monika Wieczorek Język polski
58 Lidia Zalewska Język polski
59 Marcin Zgol Technika
Informatyka
Edukacja dla bezpieczeństwa
60 Marcin Żydek Matematyka