Lista nauczycieli SP4 – rok szkolny 2019/2020

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1.       

Bednarska Zuzanna

nauczyciel języka niemieckiego i chemii

2.       

Burek Dominika

psycholog

3.       

Cukier Zbigniew

nauczyciel  języka angielskiego

4.       

Cytera Jadwiga

nauczyciel chemii

5.       

Dapa Anna

wychowawca świetlicy, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

6.       

Gałeczka Arkadiusz

nauczyciel wychowania fizycznego

7.       

Gałeczka Magdalena

nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

8.       

Gawenda Marta

pedagog, logopeda

9.       

Glinka Andrzej

nauczyciel religii

10.   

Jończy-Zielińska Tamara

nauczyciel biologii, terapeuta pedagogiczny

11.   

Kieś-Lesik Ewa

nauczyciel historii

12.   

Kozubek-Bęś Alicja

nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, terapeuta pedagogiczny, wychowawca świetlicy

13.   

Krzysztoszek Michalina

nauczyciel matematyki

14.   

Książek Arkadiusz

nauczyciel religii

15.   

Książek Beata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

16.   

Maciejończyk Sandra

nauczyciel języka niemieckiego

17.   

Maciesowicz Irena

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

18.   

Maksym Jolanta

nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

19.   

Michalicka Dorota

nauczyciel języka angielskiego, wychowawca  świetlicy

20.   

Militowska Janina

nauczyciel przyrody i geografii, wychowawca świetlicy

21.   

Mruk-Otulak Marzenna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda

22.   

Nazarko Liliana

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

23.   

Obruśnik Koryna

nauczyciel religii

24.   

Orzińska Edyta

nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, logopeda, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

25.   

Pacułt Karina

dyrektor, nauczyciel informatyki

26.   

Paletta Krystian

nauczyciel historii i WOS-u

27.   

Paniczyk-Litwinowicz Ewa

nauczyciel fizyki, wychowawca świetlicy

28.   

Pomiotło Halina

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

29.   

Pszenica Aleksandra

nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wychowawca świetlicy

30.   

Rubin-Jałowiecka Beata

nauczyciel biologii

31.   

Ryś Sabina

nauczyciel języka niemieckiego

32.   

Samek Agata

bibliotekarz, nauczyciel muzyki

33.   

Sochacka Sylwia

nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

34.   

Solich Paulina

nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy

35.   

Stogniew Bożena

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

36.   

Stoińska Alicja

nauczyciel języka polskiego

37.   

Sudenis Beata

nauczyciel wychowania fizycznego

38.   

Teodorowicz-Wycisk Małgorzata

nauczyciel doradztwa zawodowego

39.   

Trofimczuk Małgorzata

wicedyrektor, nauczyciel języka angielskiego

40.   

Urbanek Helena

nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

41.   

Wieczorek Monika

nauczyciel języka polskiego

42.   

Zalewska Lidia

nauczyciel języka polskiego

43.   

Zgol Marcin

nauczyciel informatyki i techniki

44.   

Żydek Marcin

nauczyciel matematyki