W poniedziałek 28 stycznia, po zajęciach lekcyjnych klasy gimnazjalne naszej szkoły zmierzyły się w turnieju siatkarskim. Trzy dziewczyny i trzech chłopców lub “trochę mniej”, reprezentowało klasę i walczyło o tytuł najlepszej w szkole. Do zmagań stanęły klasy: 3a1, 3a2, 3a3 i 3c. Rozgrywki przeprowadzono w systemie meczów “każdy z każdym”. Klasa 3a2 wygrała wszystkie spotkania i to oni – 3a2 zostali Mistrzami Szkoły!    II  miejsce – 3a1,   III  miejsce – 3a3,  IV  miejsce – 3c

W czwartek 31 stycznia ucziowie klas: 8a, 8b i 8c walczyli o tytuł najlepszej “siatkarskiej” ósmej klasy naszej szkoły, w formule rozgrywek drużyn mieszanych: damsko-męskich.
Rozgrywki przeprowadzono w systemie meczów “każdy z każdym”. Sportowe zmagania ósmoklasistów w tym turnieju to emocjonujące i wyrównane mecze.
Gratulujemy uczestnikom umiejętności siatkarskich.

8c to najlepsza ósma klasa w naszej szkole!
II miejsce – 8a
III miejsce – 8b

Poniedziałek 4 luty, po zjaęciach lekcyjnych, sala gimnastyczna naszej szkoły to czas zmagań siatkarskich. W turnieju wystąpiły drużyny reprezentujące klasy szóste i siódme, w składach mieszanych: damsko-męskich.
Wśród klas: 6a, 6b i 7b najlepszą okazała się klasa 6b, drugie miejsce zajęła klasa 7b a trzecie miejsce przypadło klasie 6a. Rozgrywki przeprowadzono w systemie meczów “każdy z każdym”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności siatkarskich.

i

Zajrzyj również do mediów społecznosciowych - jesteśmy tam.

Zmiana rozmiaru czcionki