Na tegoroczny bal karnawałowy przybyło około 50 uczniów klas IV -VI, ale tradycyjnie najwięcej frajdy z przebierania mają dzieci najmłodsze. Chętni przystąpili do konkursu na Najciekawsze Przebranie, ale lata, gdzie 60 uczniów stawało do konkursu i tak się przebierali, że trudno ich było rozpoznać chyba już minęły. Uczniowie po południu zajęci są udziałem w dodatkowych zajęciach i najliczniej przybyły klasy 4, 5a i 5b. Wybieraliśmy więc Króla i Królową Balu 2020 oraz 8 najlepiej przebranych uczniów. Opiekun Samorządu ku zaskoczeniu przybyłych poczęstował ich na dobry początek słodką niespodzianką.

Jury liczyło 9 osób i przyznało następujące miejsca po wnikliwym głosowaniu: Dyplomy wręczyliśmy na balu i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie sami zobaczcie ,,,,,

 

Król Balu Paweł Lewiński  IV a

Królowa Balu Karolina Świerczek  V b

 

I miejsce Marcin Smok 5a

II miejsce Emilia Gulbicka VI a

III miejsce  Emilia Słoma  V b Nina Kupiec  Va

IV miejsce Szymon Kwak V a Franciszek Klekotka Va Iwona Jonecka IV a Katarzyna Szymula V b

V miejsce Igor Kłosek IV a

W przyszłym roku może pora naszej zabawy powinna być wcześniejsza i wtedy wszyscy chętni zjawią się na integracyjnej zabawie. Nagrody, które sobie wybrali dzień później ,zostaną wręczone na Apelu osiągnięć, a niech tam inni zobaczą, że warto się postarać nawet w czasie zabawy…..

A co to za nagrody ? kubki, puzzle, książki do wyboru.

i

Zajrzyj również do mediów społecznosciowych - jesteśmy tam.