Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Najlepsi recytatorzy!

 

  Dwóch uczniów naszej szkoły – Sebastian Rumpel z klasy 3a1 i Tomasz Kozik z klasy 2a3- wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  Poezji Polskiej i Niemieckiej. Konkurs zorganizowali nauczyciele języka polskiego i niemieckiego, uczący w Szkole Podstawowej nr 1 w Raciborzu. Reprezentanci SP 4 przedstawili wiersze poetów niemieckiego romantyzmu. Poziom recytacji wszystkich uczestników konkursu był bardzo wysoki, ale najlepszym okazał się Sebastian Rumpel. Zajął on pierwsze miejsce, a Tomasz Kozik czwarte. Zwycięzcy zmagań recytatorskich otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz przyjęli gratulacje od organizatorów i p. dyrektor szkoły na Ostrogu. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

 Uczniów do konkursu przygotowała p. Lidia Zalewska.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież