Dzisiaj jest: 27 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan

Warto pomagać!

 

 To hasło od 15 lat motywuje i napędza ochotników, którzy przeprowadzają doroczną zbiórkę na rzecz wychowanków domu dziecka.

Od początku  wspomagają oni wychowanków Państwowego Domu Dziecka w Skorogoszczy, przygotowując świąteczne paczki. Te drobne, darowane od serca prezenty mają sprawić, że Święta Bożego Narodzenia będą weselsze, okraszone uśmiechem na twarzach dzieci, którym wielokrotnie zabrakło ciepła rodzinnego domu. Od początku akcją kieruje jej pomysłodawczyni Ewa Kieś-Lesik. „Mamy nadzieję, że dopóki w naszym otoczeniu nie zabraknie ludzkiej życzliwości i zrozumienia, hojności Darczyńców, akcja ta będzie stale kontynuowana. Dziękujemy również Firmom z całego Śląska, które hojnie obdarzyły nas swoimi darowiznami.”- mówi Ewa Kieś-Lesik. 

 

 

 

To dzięki Jej determinacji  i sile perswazji Sponsorzy zawsze dopisują, a uczniowie uznają za oczywisty fakt, że należy dzielić się z bliźnimi i to nie tylko przy okazji Świąt. W imieniu Wychowanków domu dziecka oraz własnym, Organizatorzy dziękują za wsparcie Państwowego Domu Dziecka w Skorogoszczy.

Skorogoszcz to niewielka miejscowość na obrzeżach województwa opolskiego, leżąca w gminie Lewin Brzeski. Uczniowie obecnej SP 4  w Raciborzu, przejęli tradycję Gimnazjum nr 1 i przygotowali świąteczne prezenty. „Dziękujemy Wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca, gdyż dzięki Wam, Waszemu wsparciu, łańcuch ludzi dobrej woli, niosących pomoc innym, nigdy nie został przerwany”- mówi Dyrektor Państwowego Domu Dziecka, pani Marzena Kłysz.

W piątek, 15 grudnia 2017 roku, dostarczyliśmy wszystkie niespodzianki dzieciom do Skorogoszczy.

Uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą !

Zawsze warto pomagać !

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież