17.06.2019 w Domu Kultury „Strzecha” odbyła się uroczystość wręczenia Victorii uczniom byłego Gimnazjum nr 1 i uczniom Szkoły Podstawowej nr 4. Wydarzenie to przez lata było
piękną tradycją gimnazjum, a w zeszłym roku szkoła podstawowa podjęła działania, aby kontynuować ten zwyczaj. Nagrodzono uczniów, którzy swoją pracą, wytrwałością i wzorową postawą stanowią przykład do naśladowania. Wychowankowie otrzymali wyróżniena za swoje wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie oraz pracę na rzecz innych i szkoły. Na uroczystosć przybyli zaproszeni goście, reprezentujący Urząd Miasta Racibórz, uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wydarzenie uświetnili swoimi występami uczniowie szkoły.
W tym roku troje gimnazjalistow otrzymało tytuł laureata, w tym jeden z nich uzyskał go aż w trzech konkursach przedmiotowych, a dwie uczennice otrzymały tytuł finalistek. Jednak nagrodzonych uczniów było znacznie więcej i nazwisko każdej osoby zostało zapisane w Złotej Księdze. Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie statuetki Victorii. Otrzymali ją następujący uczniowie:

1. Michał Koterba
2. Weronika Kilijan
3. Joanna Brzęczka
4. Katarzyna Kulig
5. Grzegorz Rybiński
6.Wiktoria Bogdziewicz
7. Dominika Magdziak
8. Amadeusz Kołpacki
9. Kacper Sypniewski
10.Wiktoria Śmietana
11. Alicja Czerner
12. Julia Mielczarek
13. Wojciech Suchecki
14. Laura Musioł
15. Michał Brodala

i

Zajrzyj również do mediów społecznosciowych - jesteśmy tam.

Zmiana rozmiaru czcionki